2008-2009 н. р.

Переможці районного етапу захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук: Беззубець Віолетта, 10-А клас (правознавство), учасниця обласного етапу; Прядка Костянтин, 10-А клас (географія), в обласному етапі захисту робіт МАН посів ІІІ місце;
  • Переможці районного етапу Всеукраїнського конкурсу знавців української мови ім. П. Яціка: Чепенко Олексій, 11-А клас; Лісний Владислав, 7-А клас
  • Переможець районної олімпіади з фізики: Плотніков Антон, 8-А клас
  • Учні школи неодноразові переможці районних інтелектуальних конкурсів.
  • Лауреати районного огляду фестивалю самодіяльної творчості "Мистецька надія": Гордіященко Вікторія - лауреат ІІІ степені, пара Черков Роман і Цибулько анастасія - лауреат І степені
  • Переможець другого етапу Всеукраїнського конкурсу "Найкращій читач України - 2009": Лісний Владислав, учень 7-А класу
  • Учні 3-4-х класів посіли ІІ місце в районних змаганнях "Весели старти"
  • Переможець районного етапу конкурсу - вікторини "Зробимо життя безпечним": Пахомов Андрій, учень 2-А класу

2009-2010 навчальний рік

Учні школи брали участь в районних та обласних олімпіадах з базових дисциплін, конкурсах. Слід відмітити Широкорада Єфима (11-А клас), який посів ІІ місце (ІІ тур) в олімпіаді з математики (вчитель Осипова М.В.), Смолягу Ганну (8-В клас), яка посіла ІІ місце (ІІ тур) в олімпіаді з математики (вчитель Суслопарова О.Є.), Прядку Костянтина (11-А клас), який посів ІІ місце (ІІ тур) в олімпіаді з зарубіжної літератури (вчитель Корсунова І.В.), Лісного Владислава (8-А клас), який посів І місце (ІІ тур) в олімпіаді з біології (вчитель Лосєва Н.Л.), ІІ місце (ІІ тур) в олімпіаді з історії (вчитель Коновалова В.І.), Скляренко Дар`ю (9-А клас), яка посіла І місце (ІІ тур) в олімпіаді з української мови та літератури (вчитель Хінєва І.В.). Взагалі в цьому році школа посіла 12 місце серед навчальних закладів району за підсумками районного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін. В порівнянні з минулими роками цей результат значно покращився (в 2008 році – 25 місце, в 2007 році – 22 місце, в 2008 році - 13).

У 2010 році школа взяла участь у ХІІІ Національному конкурсі шкільних газет, що проводив Коледж преси та телебачення (м. Миколаїв) за підтримки Національної академії педагогічних наук України, Національної спілки журналістів України і стала лауреатом конкурсу.

В Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру»-2010 прийняли участь 358 учнів, з яких відмінний результат показали 48, добрий – 129, сертифікат учасника отримали 181 учень.

У 2009-2010 році школа співпрацювала з Малою академією наук України. У Всеукраїнському конкурсі-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН прийняли участь Прядка Костянтин, 11-А клас, географія ( посів І місце в ІІ та ІІІ етапах), Кононихін Олексій, 11-А клас, математика (І місце в І етапі). В цьому році в районі школа посіла сьоме місце.

2010-2011 навчальний рік

Учні школи брали участь в районних та обласних олімпіадах з базових дисциплін, конкурсах. Слід відмітити Русінову Анастасію (9-Б клас), яка посіла І місце в ІІ турі та ІІ місце в ІІІ турі олімпіади з біології (вчитель Коваль Н.А.) та ІІ місце в ІІ турі олімпіади з російської мови та світової літератури, Скляренко Дар`ю (10-А клас) - ІІ місце (ІІ тур), ІІІ місце (ІІІ тур) олімпіади з хімії (вчитель Бондаренко О.М.), Абрамова Андрія (11 клас), який посів ІІІ місце (ІІ тур) олімпіади з астрономії (вчитель Лимар А.В.), Плотнікова Антона (10-А клас), який посів ІІІ місце (ІІ тур) олімпіади з історії (вчитель Коновалова В.І.). Але в цьому році школа посіла 23 місце серед навчальних закладів району за підсумками районного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін. В порівнянні з минулими роками цей результат погіршився (в 2008 році – 25 місце, в 2009 році – 22 місце, в 2010 році - 12). Тому необхідно звернути увагу на індивідуальну роботу з дітьми, покращити рівень підготовки обдарованих учнів, розглянути це питання на засіданнях шкільних методичних об’єднань в серпні 2011 року.

В Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру»-2010 прийняли участь 322 учні, з яких відмінний результат показали 49, добрий – 131, сертифікат учасника отримали 142 учні. У ІІ Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник» брали участь 226 учнів, 67 учнів нагороджені дипломами.

У 2010-2011 році школа співпрацювала з Малою академією наук України. У Всеукраїнському конкурсі-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН Сердюкова Катерина, 10-А клас, історія України посіла ІІ місце в ІІ етапі, Плотніков Антон, 10-А клас, історичне краєзнавство - ІІ місце в ІІ етапі, Никифоров Денис, 10-А клас, машинобудування та робототехніка посів ІІІ місце в І етапі, Хрякова Ольга, 10-Б клас, психологія (ІІІ місце в І етапі). В цьому році в районі школа посіла дев’яте місце (в 2008-2009 навчальний рік – 14 місце, в 2009-2010 навчальному році - 7).